„Jedyna doskonałość jaka istnieje,
to doskonałość w pomaganiu innym”

Andre Agassi

Warszaty 23.11.2019

W dniu 23.11.2019 odbyły się pierwsze warsztaty dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w siedzibie  „Mokotowskiego Centrum Integracji Mieszkańców” w Warszawie, które udostępniło nam sale. Materiały na warsztaty były zasponsorowane przez Sales Angels.

Dzieci z niepełnosprawnością intelektualną miały możliwość przy wsparciu wolontariuszy wykonać  ozdoby bożonarodzeniowe, takie jak choinki, kartki, wieńce, bombki, świece, torby, a także ozdabiać pierniki. Towarzyszyła nam również zabawa podczas wspólnego poczęstunku, śpiewania i grania.

Był to wspaniały czas, dopisywały humory, radość i cudowna atmosfera.

Dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w to przedsięwzięcie i sprawiły, że były tak wyjątkowe.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Kiermasz Bożonarodzeniowy
3-5 grudnia 2019 r.

W dniach 3-5 grudnia 2019 r. został zorganizowany pierwszy  kiermasz bożonarodzeniowy dzięki uprzejmości firmy ABB  w trzech budynkach w Krakowie: Axis, Pałac Peguetów oraz H5.

Na kiermaszu zostały wystawione niepowtarzalne prace, które wykonywały dzieci z niepełnosprawnością intelektualną podczas warsztatów w dniu 23.11.2019 oraz przyjaciele fundacji, takie jak: bombki, stroiki, świece, torby, choinki, pierniki oraz wiele innych zrobionych podczas tych warsztatów.

Udało nam się uzbierać 5 477,10 zł, dzięki waszej serdeczności i otwartym sercom!

DZIĘKUJEMY!!

Kwota zostanie przekazana na cele statutowe fundacji – na kolejne warsztaty i spotkania już w 2020 roku ☺

previous arrow
next arrow
Slider

Sales Angels 17.12.2019 r.

W dniu 17 grudnia 2019 r. podczas comiesięcznego spotkania społeczności Sales Angels – zrzeszającej handlowców i managerów sprzedaży, których hasłem przewodnim jest „sprzedawanie to pomaganie”, odbył się kiermasz prac, które wykonywały dzieci z niepełnosprawnością intelektualną oraz przyjaciele Fundacji.

Podczas spotkania  mieliśmy okazję serdecznie podziękować Społeczności Sales Angels, a zwłaszcza Marcinowi Greli, za wsparcie i zasponsorowanie materiałów na warsztaty, które odbyły się  w dniu 23 listopada 2019 r.

Podczas kiermaszu zebraliśmy 762,00 zł.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial